EasySlide - Śliski Podkład 190x60 cm z pokrowcem - ScanRehab
158

EasySlide – Śliski Podkład 190×60 cm z pokrowcem

KOD: RO 1030

EasySlide – Śliski podkład 190x60cm. EasySlide – Śliski Podkład jest w sprzedaży od 1984 roku i odtąd jest z sukcesami wykorzystywany w szpitalach i domach opieki nad starszymi ludźmi na całym świecie. Jego podstawowe zastosowanie wiąże się z przemieszczaniem, przykładowo pomiędzy łóżkiem a stołami operacyjnymi, aparatami rentgenowskimi, wózkami prysznicowymi, czy noszami.

EasySlide – Śliski Podkład jest również bardzo efektywną pomocą przy obracaniu pacjentów na stołach operacyjnych oraz aparatach rentgenowskich.

Unikalny materiał ULF (Ultra Low Friction- Ultra Niskie Tarcie) znajdujący się po wewnętrznej stronie Śliskiego Podkładu tak obniża tarcie, że przemieszczanie pacjenta przy użyciu minimalnej siły i prostych chwytów jest łatwe praktycznie na każdej powierzchni. Eliminując niepotrzebne podnoszenie zapewnia delikatne i wygodne przemieszczanie nie tylko pacjentom, ale również pracownikom opieki medycznej.

DOSTAWA GRATIS!

WŁAŚCIWOŚCI: 190x60cm, zewnętrzna strona: miękka mikrofibra z podszyciem z poliestru;wewnątrz: materiał ULF, pokrowiec: poliester

Zobacz instrukcję obsługi


Film instruktarzowy: