MATERACE SCANREHAB NA ODDZIAŁY COVID-19.

wpis w: Bez kategorii | 0

MATERACE SCANREHAB ZOSTAŁY ZAKUPIONE NA ODDZIAŁY COVID-19.

W ostatnich dniach Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej złożył zamówienie na materace przeciwodleżynowe,
które zostaną przekazane na oddziały udzielające opieki zdrowotnej

dotyczącej przeciwdziałania COVID-19.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU!

ScanRehab oferuje jedyne na rynku materace przeciwodleżynowe SAFE, które stabilizują pozycję ciała – jest to szczególne ważne u chorych z niedowładami lub paraliżem, którzy nie są w stanie samodzielnie kontrolować swojego ułożenia.
Tworzywo SAFE® (Shock Absorbing Foam) jest tworzywem z otwartą strukturą komórek, w przeciwieństwie do gąbki z tworzywa sztucznego, która ma zamkniętą strukturę komórek.
Otwarta struktura komórek sprawia, że powietrze dostaje się do środka materaców oraz innych produktów SAFE® co powoduje, że stają się one, pod wpływem temperatury, miększe i układają się zgodnie z  konturem ciała, równomiernie rozkładając nacisk ciała na powierzchnię całego materaca.
SAFE® jest nowoczesnym rozwiązaniem w zakresie polimerów termoelastycznych z całkowicie otwartą strukturą komórek, a zatem idealnym do absorpcji obciążenia i nacisku.
SAFE® jest lekki i specjalnie przystosowany do wymagań użytkowych szpitali, hospicjów i domów opieki
SAFE® jest tworzywem termoczułym utrzymuje stałą temperaturę ciała, co wraz z zapewnieniem dopływu świeżego powietrza powoduje maksymalne rozluźnienie mięśni konieczne przy zapobieganiu powstawania i leczeniu ran odleżynowych
PRODUKTY SAFE obejmują materace szpitalne, podkładki na wózki inwalidzkie oraz specjalne podkładki ortoplastyczne, poduszki i inne produkty przeciwodleżynowe
WSZYSTKIE PRODUKTY SAFE mogą być wielokrotnie prane w maszynach w temperaturze do 95°C i suszone w suszarkach oraz w razie potrzeby sterylizowane w gorącej parze do 120°C, w gorącym suchym powietrzu do 136°C – max. 12 min.

ScanRehab jest jedynym przedstawicielem tego producenta na rynku polskim.  
Zachęcamy szpitale do zakupu materacy na oddziały walczące z pandemią koronawirusa!

  OFERUJEMY DARMOWĄ DOSTAWĘ! 

KONTAKT:

12 421 71 20
biuro@scanrehab.pl

Podkładka do siedzenia różowo-szara Podkładka do siedzenia różowa Materac przeciwodleżynowy

Materace przeciwodleżynowe SAF 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *