QuickMove - Bezpieczne i pewne urządzenie do pozycjonowania i przemieszczania - ScanRehab
quickmove

QuickMove – Bezpieczne i pewne urządzenie do pozycjonowania i przemieszczania

KOD: RO QuickMove

QuickMove wspiera i aktywuje użytkownika przy podnoszeniu się do pozycji stojącej i podczas transferów stojących lub siedzących z łóżka na krzesło, z krzesła na krzesło lub do i z toalety. QuickMove został opracowany dla użytkowników z zaburzeniami równowagi i siły w nogach, – użytkownik musi mieć trochę siły w ramionach i musi być w stanie przenoszenia wagi w celu aktywnego udziału w transferze.

QuickMove zapewnia bezpieczną procedurę pozycjonowania zarówno dla użytkownika jak i opiekuna, a jednocześnie przyczynia się do ochrony i wzmocnienia zdolności użytkownika. QuickMove jest odpowiedni zarówno dla długoterminowych jak okazjonalnych potrzeb, na przykład w pooperacyjnej rehabilitacji, gdy równowaga pacjenta jest czasowo ograniczona.

Gdy użytkownik wstaje przy użyciu własnych sił, opiekun lub użytkownik przesuwa podkładki pod pośladki w celu zapewnienia stabilnego podparcia. Użytkownik ma możliwość pozostania w pozycji stojącej lub przejścia do pozycji siedzącej podczas transferu. Wsparcie poduszkami pod pośladkami i kolanami ułatwia bardzo stabilne i bezpieczne przemieszczanie. Gdy użytkownik ponownie podnosi się, opiekun może naciskając uchwyt zmienić kąt poduszki  w celu uzyskania prawidłowej pozycji stojącej.

QuickMove posiada stabilną konstrukcję i może być stosowany dla  użytkowników o wadze do 170 kg.

Specyfikacje: wysokość uchwytu: 939 – 1040 mm, wysokość całkowita: 940 mm, maksymalna szerokość zewnętrzna: 890 mm, wysokość podpórki pod kolana: 420 – 620 mm, waga produktu: 35 kg.

DOSTAWA GRATIS

ZOBACZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI