ReTurn7500 - Bezpieczne i aktywne urządzenie do pozycjonowania i przemieszczania - ScanRehab
return-7500

ReTurn7500 – Bezpieczne i aktywne urządzenie do pozycjonowania i przemieszczania

KOD: RO 7500

ReTurn7500 to łatwe w użyciu i bardzo skuteczne urządzenie wspomagające i zapewniające wygodne i naturalne wsparcie przy pozycjonowaniu i transferze, ale jest to również urządzenie rehabilitacyjne. ReTurn7500 umożliwia bezpieczne i aktywne pozycjonowanie i przenoszenie do lub z łóżka, wózka inwalidzkiego lub toalety. ReTurn7500 można również stosować w celu ułatwienia przesuwania pacjenta do tyłu na krześle lub wózku inwalidzkim.

Dla opiekuna, ReTurn7500 umożliwia łatwy transfer bez ciężkiego podnoszenia. Dla użytkowników, którzy nadal zachowują pewien stopień siły, ReTurn7500 stymuluje naturalny wzór ruchu podczas pozycjonowania, a zarazem wzmocnia mięśnie i zdolności funkcjonalne. Sprawia to, że jest to idealne urządzenie wspomagające w jednostkach rehabilitacyjnych, a użytkownik, który korzysta z ReTurn7500 w domu może dłużej żyć normalnie w domu korzystając z pomocy tylko jednego opiekuna.

Opatentowany ReTurnBelt jest doskonałym uzupełnieniem ReTurn7500, gdy istnieje potrzeba większego wsparcia i stabilności; na przykład, gdy zdolność obciążania użytkownika jest wątpliwa lub zmienia się.

ReTurn7500 – dla dorosłych użytkowników o wadze do 150 kg.

Specyfikacje: wysokość: 1150 mm, waga produktu: 15 kg.

DOSTAWA GRATIS

ZOBACZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI