Dla prostoty, elastyczności i wygody
Prostota, logika, ergonomia i projekt – wraz ze nieustanną koncentracją na pacjentach i ich opiekunach – to hasła, które na trwałe weszły do procesu rozwoju naszych produktów. Z doświadczenia nauczyliśmy się, że proste, podstawowe zasady skutkują przyrządami medycznymi, które są przyjazne dla ich użytkowników. Z pewnością łatwiej jest ciągnąć niż podnosić, a miękkie materiały zapewniają większy komfort. Wiemy również, że łatwo się przyzwyczaić do szybkich, prostych urządzeń, podczas gdy te skomplikowane tylko pogarszają sprawę.

Mniejsze tarcie oznacza prostsze przemieszczanie
Nasze produkty są bezpieczne i niezawodne dzięki pomysłowym rozwiązaniom i połączeniom specjalnie przygotowanych materiałów. Przykładowo, obniżenie tarcia ułatwi ciągnięcie oraz uprości przemieszczanie pacjenta na boki, podczas gdy jego zwiększenie podniesie także bezpieczeństwo.

Wykorzystuj nasze przyrządy osobno lub jako element systemu
Wszystkie produkty w Prostym Systemie Przenoszenia są ze sobą kompatybilne, co umożliwia ich oddzielne stosowanie lub, w razie potrzeby, także w różnych kombinacjach. Wszystkie przyrządy w naszej ofercie mają kilka wspólnych cech: są proste w użyciu, oszczędzają nasz czas i umożliwiają pielęgniarkom i lekarzom pobudzenie pacjentów do ruchu.

Instrukcje obsługi i filmy do szkolenia personelu
Do każdego produktu RoMedic dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, która przedstawia sposób jego użycia do przemieszczania pacjenta. Filmy szkoleniowe ( płytach CD) pokazują kilka sposobów przemieszczania, obejmujących zarówno te proste i lekkie jak i te, które są cięższe i trudniejsze. Instrukcje i filmy mogą zostać wykorzystane do szkolenia i ćwiczenia personelu lub jako źródło dostarczające informacji o najlepszych sposobach przemieszczania pacjentów.

Jakość i gwarancja

Najwyższej jakości produkty RoMedic spełniają ustanowione standardy dla tego typu urządzeń medycznych.

Wszystkie produkty są zgodne ze standardem CE, a wiele z nich chronione jest patentem. Nasz skuteczny EasySlide jest wykonany z materiałów o ultra niskim tarciu (ULF) i dlatego jest łatwy w użyciu. Wszystkie produkty w Ross Easy Transfer System są objęte roczną gwarancją.

RoMedic jest zgodny z normami ISO 9001–2000 (jakość) i ISO 1401-1996 (środowisko). Staramy się używać w naszych produktach materiałów jak najbardziej przyjaznych środowisku, na przykład, materiały, które spełniają standard Oeko-Tex. Nasz znak firmowy, który gwarantuje niski poziom zużycia przez długi okres czasu.

Higiena i czystość

Przeczytaj instrukcje na każdym produkcie
Produkty wykonane z materiału:
Wszystkie produkty wykonane z materiału powinny być prane w temperaturze 70 C i suszone w niskiej temperaturze (45-50 C).

Wyjątki:
Ross WendyLett, Ross WendyLean i Ross TopSheet, które mogą być prane i suszone w wyzszych temperaturach.

Środki odkażające
W razie potrzeby nastepujące środki odkażające mogą być używane:
etanol 70%, izopropanol 45%.

Produkty plastikowe, Ross MiniStrecher i inne produkty.
Powierzchnia naszych produktów może czyszczona mydłem, roztworem wodnym lub środkami odkażającymi, np.: etanol 70% lub izopropanol 45%.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany produktów bez wcześniejszego powiadomienia.

Firma ScanRehab z Krakowa specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy materiałów rehabilitacyjnych oraz pielęgnacyjnych. Obok produktów ułatwiających przemieszczanie chorych, oferujemy materace przeciwodleżynowe oraz poduszki rehabilitacyjne do spania i siedzenia.