W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór produktów do rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami narządu ruchu. W naszym asortymencie znajdą Państwo:

Wysokiej klasy podkładki oraz materace przeciwodleżynowe, które charakteryzują się bardzo dobrą skutecznością w profilaktyce oraz leczeniu odleżyn. Dodatkową zaletą oferowanych przez nas materacy i innych produktów przeciwodleżynowych jest fakt, że jako jedyne produkty statyczne mogą być prane w wysokich temperaturach. Dzięki tym właściwościom nasze materace mogą być powszechnie stosowane w szpitalach oraz pozostałych placówkach służby zdrowia, które dążą do podniesienia poziomu higieny w ich oddziałach. Dodatkowo proponowane przez nas produkty mogą przyczynić się do obniżenia kosztów poprzez odpowiednio zastosowaną profilaktykę przeciwodleżynową.

Oferta naszego sklepu obejmuje również łatwoślizgi przeznaczone do poziomego transportu osób obłożnie chorych. Proponowane przez nas produkty do łatwego przemieszczania pacjentów nie tylko znacznie ułatwiają pracę personelu medycznego z obłożnie chorym pacjentem, ale także zapobiegają urazom, jakie mogą powstać podczas przemieszczania chorego. Dzięki odpowiednim technikom transportu za pomocą mat ślizgowych, eliminuje możliwość ryzyka wystąpienia urazu u personelu oraz zapewniamy bezpieczeństwo pacjentowi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, w której znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego oraz pielęgnacyjnego, w tym materace ortopedyczne i poduszki przeciwodleżynowe oraz łatwoślizgi.