Przemieszczanie pacjentów

Prostota – elastyczność - wygoda

Prostota i ergonomia – wraz z nieustanną koncentracją na pacjentach i ich opiekunach – to hasła, które na stałe zaistniały w procesie rozwoju produktów.
Doświadczenie nauczyło, że proste, podstawowe zasady skutkują produktami przyjaznymi użytkownikom. Miękkie materiały zapewniają większy komfort użytkowania. Wiemy również, że łatwo się przyzwyczaić do szybkich, prostych urządzeń, które usprawniają codzienną opiekę.
Oferowane produkty są wyjątkowo bezpieczne i niezawodne dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i połączeniu specjalnie przygotowanych materiałów.
Wykorzystuj nasze przyrządy osobno lub jako elementy większego systemu.
Wszystkie produkty w Prostym Systemie Przenoszenia są zintegrowane, co umożliwia osobne stosowanie lub w systemach kombinacji. Cała oferta ma charakterystyczne wspólne cechy: generuje oszczędność czasu dzięki prostej obsłudze, umożliwia personelowi medycznemu pobudzenie pacjentów do ruchu.
Producent RoMedic do każdego produktu dołącza szczegółową instrukcję obsługi, która zawiera sposób użycia. Filmy szkoleniowe w formie cyfrowej przedstawiają opracowane sposoby przemieszczania pacjentów o różnej skali zaawansowania. Dołączone informacje wykorzystywane są podczas szkoleń technicznych personelu.

Jakość i gwarancja

Produkty RoMedic spełniają rygorystyczne wytyczne tej kategorii urządzeń medycznych, są zgodne ze standardem CE, a wiele z nich chronionych jest patentem.
Innowacyjny EasySlide jest wykonany z materiałów o ultraniskim tarciu (ULF) co znacznie ułatwia obsługę.
RoMedic jest zgodny z normami ISO 9001–2000 (jakość) i ISO 1401-1996 (środowisko). Wykorzystywane do produkcji materiały są przyjazne środowisku, w tym spełniają standard Oeko-Tex.
Wszystkie produkty w Ross Easy Transfer System są objęte roczną gwarancją.

Zasady pielęgnacji

Zalecamy zapoznanie z instrukcją dołączoną do każdego produktu.
Produkty wykonane z tkanin:

Temperatura prania – 70C
Temperatura suszenia – 45-50C

Z wyjątkiem:
Ross WendyLett, Ross Wendy Lean, Ross Top Sheet
Temperatura prania oraz suszenia – odporne na wysokie temperatury

Stosowanie środków odkażających:
etanol – 70%
izopropanol 45%

Produkty wykonane z odpornego plastiku:
Ross MiniStrecher oraz inne

Czyszczenie powierzchni:
Mydło
roztwór wodny
środki odkażające:
etanol – 70%
izopropanol – 45%