ScanRehabs produkty dla śląskiego szpitala

ScanRehabs produkty dla śląskiego szpitala

SP ZOZ „Repty” Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. J.Ziętka zakupiło w drodze przetargu większą ilość produktów ScanRehab do łatwego przemieszczania pacjentów. Produkty te wspierają personel szpitala w prawidłowej opiece nad pacjentami, a pacjentom gwarantują wysoką jakość pielęgnacji poprzez unikanie niepotrzebnych obciążeń podczas wykonywania zabiegów oraz pielęgnacji. Zakupione produkty są częścią większego Prostego Systemu Przemieszczania (PSP)”.

Zakupione produkty:

RO 4012 FlexiMove – Maxinosze 112 x 53 cm 4 uchwyty oraz
RO 4016 FlexiMove – Maxinosze 152 x 53 cm 6 uchwytów

Maxinosze RO 4012 oraz RO 4016 ułatwiają obracanie, przenoszenie zarówno w górę jak i w dół łóżka, a także podnoszenie pacjenta z podłogi. Zbudowane ze śliskiego nylonu, wyposażone w cztery lub sześć uchwytów oraz 2-warstwowy wkład: wkładka plastikowa daje im sztywność, a wkładka piankowa zwiększa komfort w czasie przemieszczania równomiernie podpierając całe ciało pacjenta.

RO 5085 TurnTable – Podkładka obrotowa na podłogę, śr. 38cm.

Podkładka obrotowa na podłogę
RO 5085 zapobiega powstawaniu urazów stóp i kolan przy przemieszczaniu pacjenta z wózka inwalidzkiego na łóżko. Podkładka wykonana jest z nie ślizgającego się materiału co zabezpiecza przed jej ślizganiem się zarówno na podłodze jak i pod stopami pacjenta.